Volkswagen Sürme Sistemleri

Volkswagen Sürme Sistemleri

Profil sisteminizi değiştirmeden, yalıtımdan hiçbir ödün vermeden sürme doğrama yapmanın tek yolu devirmeli sürme olarak ta tabir edilen volkswagen sürme sistemleridir.

Avantajları:
Diğer pencerelerinizde kullandığınız aynı profil ile volkswagen sürme doğrama üretebilirsiniz. Volkswagen sürme doğramanız, pencerelerinizle aynı profil ve aynı çıta detayına sahiptir.
Yalıtım olarak doğramınızdaki tüm özellikler aynen volkswagen sürme doğramanızda da vardır.
Su ve ısı yalıtımı çarpma conta olarak tabir edilen EPDM contalar vasıtasıyla olmaktadır. Buda size % 100 su ve ısı yalıtımı sağlamaktadır. Volkswagen sürme sistemlerde kıl conta kullanılmaz.
Aksesuar mekanizmasında maksimum sayıda kilitleme elemanı vardır. Buda size güvenli bir kilitleme sunar. Ayrıca maksimum seviyede hırsızlık güvenliği uygulanabilir.
Volkswagen sürme doğramanızı havalandırma pozisyonu olan düşey açılım (vasistas) konumunda kullanabilirsiniz.
Sıkışma contalı ve maksimum sayıda kilitleme elemanı olduğu için fırtınalı, çok yağmurlu bölgelerde maksimum yalıtım imkanı sağlar.
Volkswagen sürme kanat ağırlığı, kanat boyutu ve kullanıcı isteklerine bağlı olarak yarı ve tam otomatik olmak üzere iki adet farklı kullanıma sahiptir. Tam otomatik sistem büyük boyutlu volkswagen sürmelerde uygulanmakta olup kullanımı daha özen isteyen bir sistemdir.Yarı otomatik sistem ise kullanımı daha basit bir volkswagen sürme açılım sistemidir. Her iki sisteminde yalıtım özellikleri aynıdır. Boyuttan dolayı bir zorunluluk yoksa yarı otomatik volkswagen sürme önerilmektedir.

•ÜCRETSİZ KEŞİF
•SİZE ÖZEL ÜRETİM
•PROFESYONEL MONTAJ
•SATIŞ SONRASI HİZMET
•MÜTEAHHİTLERE ÖZEL FIRSATLAR


Hemen Arayın

0224 614 05 05

MARKALARIMIZ

Usta Yapı, Pvc, Pvc Doğrama, Plaswin, Alüminyum, Susurluk, Karacabey, Bandırma, Gönen, Mustafakemalpaşa, Doğrama, Duş Kabini, Küvet, Sineklik, Küpeşte, Cam Uygulamaları, Alüminyum Menfez, Sineklik, Küpeşte, Kış Bahçesi, Cam Balkon Göktürk, Isı Cam, Pvc Servisi, Menfez, Dekorasyon, Duşakabin, Cam Dekorasyon, Sürme Sineklik, Alüminyum Doğrama, Plastik Doğrama, Cam Dekorasyon, Ayna, Tente, Cam Kapı, Ayna, Cam Balkon, Cam Korkuluk