Sineklik

Sineklik


Plise Sineklik

plise sineklik

Plise sineklik günümüzün son modası sineklik modellerindendir. Pileli tül sistemi ile katlanarak açılan özel bir tülden yapılmaktadır. Tül yana doğru bir kutu içine doğru katlanarak açılır. Kapı, pencere ve çift pencere kapı sistemlerine kolaylıkla uygulanabilen şık görünümlü olduğu kadarda pratik sistemdir.
Kullanıma bağlı olarak uzun ömürlü bir sistemdir. Plise sineklikler istenilen renklerde üretilebilir.


Menteşeli Sineklik

menteşeli sineklik

Menteşeli sineklik sistemi günümüzde ekonomik ve pratik sineklik olarak bilinir. Bir diğer adı ise tak çıkar sinekliktir.
Menteşeli sineklik modelleri, Plaswin pencerenin dışına takılan ve dışa doğru açılan sineklik sistemidir.


Stor Sineklik

stor sineklik

Stor sineklikler, mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır. Tüm stor sineklik modellerinde 20×40 ölçülerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı, alüminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği alüminyum u şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uç kısmındaki alt parça olarak adlandırılan alüminyum profilden oluşur.
Stor sineklikte kullandığımız tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür. Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır. Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur. Plaswin pencere kapı, demir doğrama alüminyum doğrama, ahşap doğrama, evinizi veya ofisinizi haşerelere karşı güvence altına almış oluyorsunuz. Havalandırma esaslı, açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza hatta tamamen etrafı açık bir balkona dahi uygulama yapabiliyoruz. Stor sinekliklerimizde sınırsız renk mevcutları yanı sıra tüm renklerde kaplamalı profillerimizde mevcuttur. İsteğe bağlı renk model desenlerde özel renklerde ve özel kaplamalı modellerde sınırsız seçeneklerimiz mevcuttur


Sürme Sineklik

sürme sineklik

Sürme sineklik ,tek kapı sürme sineklik sistemi, balkon kapıları, balkon pencereleri ve bahçe kapıların üzerine uygulanmaktadır.
Kayar sürgülü sineklik, kolay kullanımı ve estetik görünümünün yanı sıra istendiğinde yerinden çıkarıp temizleyebileceğiniz bir sistemdir. Özellikle dar alanlar için yaratıcı çözümler getirmek için tasarlanmıştır.

Özellikler:

  • Ebat Sınırı olmayan ürünlerimizdendir.
  • Tam Koruma sağlar.
  • Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar.
  • Mevsim koşullarından etkilenmez.
  • Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır.

•ÜCRETSİZ KEŞİF
•SİZE ÖZEL ÜRETİM
•PROFESYONEL MONTAJ
•SATIŞ SONRASI HİZMET
•MÜTEAHHİTLERE ÖZEL FIRSATLAR


Hemen Arayın

0224 614 05 05

MARKALARIMIZ

Usta Yapı, Pvc, Pvc Doğrama, Plaswin, Alüminyum, Susurluk, Karacabey, Bandırma, Gönen, Mustafakemalpaşa, Doğrama, Duş Kabini, Küvet, Sineklik, Küpeşte, Cam Uygulamaları, Alüminyum Menfez, Sineklik, Küpeşte, Kış Bahçesi, Cam Balkon Göktürk, Isı Cam, Pvc Servisi, Menfez, Dekorasyon, Duşakabin, Cam Dekorasyon, Sürme Sineklik, Alüminyum Doğrama, Plastik Doğrama, Cam Dekorasyon, Ayna, Tente, Cam Kapı, Ayna, Cam Balkon, Cam Korkuluk