Hakkımızda

logo

Hizmetleri ile ilgili özenli çalışmalarla müşteri memnuniyetini hedefleyen USTA YAPI ALÜMİNYUM ve PVC PENCERE, KAPI SİSTEMLERİ konfor ve estetiği tüm mekânlara ulaştırmayı amaçlıyor.

Tüketicinin ihtiyacını ve beğenisini karşılayacak, farklı alternatif seçeneklere sahiptir. Müşteri memnuniyetini, hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen firmamız, başta Mustafakemalpaşa, Karacabey ve Susurluk olmak üzere çevre il/ilçelere hizmet vermektedir.

Müşteri ilişkilerinin ‘satışa kadar’ değil, özellikle ‘satıştan sonra’ başladığını, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında bulunan bir anlayışın temsilcisi olan firma, 6 yıldır “bizlere referans olan müşterilerimizle” güvenirliğini kanıtlamıştır.

Mükemmel dizayn ve fonksiyonel çeşitlilik sayesinde, yepyeni bir bakış açısıyla hayatınızakom farklı bir renk katmak üzere üretim yapan USTA YAPI faaliyet alanları içerisinde ki işlerinizi tüm detaylarıyla inceler, profesyonel ekibi ile ürünlerinizi tüm detaylarıyla inceler, profesyonel ekibi ile ürünlerinizi kusursuz bir şekilde hazırlar. Kalite kadar estetiğin de önemli olduğunu, ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen USTA YAPI birbirinden farklı model ve ürünlerle, sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Sıfır hata prensibimiz kapsamında, imalat ve montaj çalışmalarının her aşamasında yapılan kontroller ile hizmet kalitesi yükseltilerek, müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmaktadır.

Gelişen teknoloji ve modern çağa ayak uydurmak için tüm imkanlarımızla, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulan firmamız, tercih edilen firma konumuna gelmiştir.

Kaliteli ürün, kaliteli işçilik ve kaliteli imalat prensibiyle çalışan firmamız, ekonomik fiyatlandırma anlayışı ile müşterilerine ucuz ve kaliteli hizmet sağlama anlayışındadır. Sektörde 6 yılını dolduran USTA YAPI alüminyum doğrama, otomatik panjur sistemleri, ısıcam, PVC doğrama, cam balkon uygulamaları, giydirme cephe sistemleri, stor sineklik ve duşakabin imalat montaj ve uygulaması konusunda hizmet vermektedir.

•ÜCRETSİZ KEŞİF
•SİZE ÖZEL ÜRETİM
•PROFESYONEL MONTAJ
•SATIŞ SONRASI HİZMET
•MÜTEAHHİTLERE ÖZEL FIRSATLAR


Hemen Arayın

0534 456 17 50

ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZ

MARKALARIMIZ

Usta Yapı, Pvc, Pvc Doğrama, Plaswin, Alüminyum, Susurluk, Karacabey, Bandırma, Gönen, Mustafakemalpaşa, Doğrama, Duş Kabini, Küvet, Sineklik, Küpeşte, Cam Uygulamaları, Alüminyum Menfez, Sineklik, Küpeşte, Kış Bahçesi, Cam Balkon Göktürk, Isı Cam, Pvc Servisi, Menfez, Dekorasyon, Duşakabin, Cam Dekorasyon, Sürme Sineklik, Alüminyum Doğrama, Plastik Doğrama, Cam Dekorasyon, Ayna, Tente, Cam Kapı, Ayna, Cam Balkon, Cam Korkuluk